Album wspomnień - sport.
Hej! Kilka dni temu w sklepie "Wszystko za 5zl" zakupiłam album, z pustymi kartkami, do samodzielnego wklejania zdjęć. Przez dłuższy czas myslałam co mogę w nim stworzyć. Najpierw sądziłam, że fajnie byłoby umiescić w nim zdjecia z tego roku, ale z racji, że mam juz ich sporo a rok sie jeszcze nie skończył to stwierdziłam, że to nie ma sensu. Przegladajac stare albumy wpadlam na pomysl żeby ten nowy mial tematykę sportową. I tak juz zostało. Zebrałam zdjecia robione na zawodach i używajac przeróżnych ozdób powklejałam do zakupionego albumu. Strasznie mi się spodobał efekt końcowy więc postanowiłam, że się nim podziele. Co o nim sądzicie? Podobają wam się takie wklejane albumy czy jednak wolicie standardowe, wkładane?