Przychodzę dziś do was z postem muzycznym, przedstawię wam dzisiaj listę moich ulubionych piosenek. Niektóre są stare, niektóre nowe. Ale wszystkie mogę słuchać godzinami i mi się nie znudzą.
Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee
Mimo, że jest to juz piosenka oklepana i przez wielu znieniawidzona ja bardzo lubię przy niej biegać.
♥
BeMy - Oxygen
♥
Sucker for Pain - Lil Wayne, Wiz Khalifa & Imagine Dragons
♥
Twenty one pilots - Heathens
♥
X Ambassadors - Renegades
♥
The Script - Hall of Fame ft. will.i.am
♥
RedOne - Don't You Need Somebody
♥
Hardwell feat. Chris Jones - Young Again
♥
R. City - Locked Away ft. Adam Levine
♥
Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth
♥
Rixton - Me and My Broken Heart
♥
The King's Son feat. Shaggy - I'm Not Rich
♥
Twenty one pilots - Stressed Out
♥
Imagine Dragons - Radioactive
♥
C-BooL - Magic Symphony ft. Giang Pham
♥
Ed Sheeran - Shape of You
♥
C-BooL - DJ Is Your Second Name ft. Giang Pham
♥
KASE and WRETHOV - Kings Of The World
♥
KASE and WRETHOV - Break Down
♥
KASE and WRETHOV - One Life
♥
Clean Bandit - Rockabye ft. Sean Paul & Anne-Marie
♥
2 Chainz & Wiz Khalifa - We Own It
Znacie te piosenki? A może którejś nigdy nie słyszeliście? Koniecznie dajcie znać.
Widzę, że mamy podobny gust muzyczny. Również uwielbiam "Despacito" (te hiszpańskie klimaty są ekstra), "Heathens", "Sucker for pain", "Renegades", Hall of fame" (miałam to ustawione kiedyś jako dzwonek), "Locked away", "See you again", "Shape of you", "Rockabye", "Maagic symphony" i "Radioactive". :) Super playlista! :D Pozdrawiam!
Widzę, że mamy podobny gust muzyczny. Również uwielbiam "Despacito" (te hiszpańskie klimaty są ekstra), "Heathens", "Sucker for pain", "Renegades", Hall of fame" (miałam to ustawione kiedyś jako dzwonek), "Locked away", "See you again", "Shape of you", "Rockabye", "Maagic symphony" i "Radioactive". :) Super playlista! :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam!
Też lubię piosenkę Sucker for Pain. Oprócz tego widzę, że zamieściłaś w zestawieniu twenty one pilots, jeden z moich ulubionych zespołów.
OdpowiedzUsuńUwielbiam wszystko co Eda i Dragonsów. :) Sucker for pain jest świetne!
OdpowiedzUsuńBeautiful post and photos really liked, Dear ❤️
OdpowiedzUsuńI'd be happy friendship blogs ♥️ Subscribe to your Blogger
Julia Shkvo